Przjedź do PressRoomu:

O projekcie

Komunikacja z mediami na nowym levelu. Postanowiliśmy znacząco uprościć naszą komunikację z mediami i stworzyliśmy interaktywne biuro prasowe z przejrzystą szatą graficzną i dostępem do archiwalnych materiałów prasowych klientów z różnych branż.

Czuj się swobodnie przeglądając najciekawsze informacje prasowe i korzystając z nich w swojej pracy. Każdy klient ma swoją subdomenę, która jest tworzona wg schematu nazwaklienta.dlamediow.pl. Łatwo i szybko uzyskasz dostęp do określonych materiałów, a w dodatku, w całkowicie bezpieczny sposób.

Wszystkie materiały zawierają pliki do pobrania w postacji zdjęć i materiałów tekstowych. Jeżeli interesują Cię inne tematy lub konsultacje eksperckie, po prostu kliknij przycisk "kontakt z firmą" w prawym górnym rogu, gdzie znajdziesz dane kontaktowe osoby, która skonaktuje Cię z ekspertem i udzieli wszelkich informacji. 

W razie jakichkolwiek pytań pisz śmiało: biuro[at]guaranapr.pl 

Biuro prasowe Guarana PR

Chcesz być informowany na bieżąco? Zapisz się do NEWSLETTERA
Mistrzowie komunikacji. Od lat wspieramy firmy z budowaniu relacji z mediami i otoczeniem. Poznaj nasze możliwości i daj szansę swojej firmie na immersję w świat nowoczesnej komunikacji. Dowiedz się więcej